Bize ulaşın: info@idi.com.tr
+90 464 715 75 74 0850 303 63 66

Kurumsal

21.yüzyılda sürekli değişen, gelişen ve dijitaleşen dünyada Lojistik sektörü de büyük bir etkileşim göstermektedir. Bölgesinin önde gelen lojistik hizmet sağlayıcısı firmalarından biri olan İdi Lojistik, bütün bu gelişmelere paralel olarak verdiği hizmetlerde müşteri beklentilerini en yüksek seviyede karşılayabilmek adına, ulusal ve uluslararası regülasyonlara uygun olarak sürekli, etkin ve verimli bir hizmet sunmaktadır.

İdi Lojistik operasyonel mükemmelliği kendisine hedef edinmiş, genç ve deneyimli ekibiyle en hızlı hizmeti sunarak müşterilerine değer katan çözümler sunmayı ilke edinmiştir. Pazarda iş ortaklarına komple ve parsiyel taşımacılık çözümleri sunan şirketimiz kurulduğu günden bugüne rekabetçi fiyatlamalarıyla da müşterilerinin aradığı çözüm olmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Uluslararası lojistik sektörü içinde bulunduğumuz rotalardaki en güvenilir şirket olmak .

Misyonumuz

Müşterilerimize kusursuz bir lojistik hizmeti deneyimi yaşatabilmek için Dinamik,Tecrübeli,Dürüst ve çalışkan ekibimizle büyük bir istek ve azimle çalışıyoruz.

Değerlerimiz

  • Müşteri odaklılık
  • Doğruluk Dürüstlük
  • Çalışkanlık
  • Şeffaflık
  • Hesap verebilirlik

Biz Kimiz

Fatih ÇiçekSatış Müdürü
Ömer ÖnkibarOperasyon Müdürü
Murat Biberoğluİdari İşler Müdürü

Bize Ulaşın

Bize ulaşmak için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Mesaj göndermek ve iletişim sayfasına gitmek için buraya bakabilirsiniz.

Adres

Adres: Merkez Mah. Rıza Güney NO:1/15 Ardeşen / Rize - TÜRKİYE

Telefon & Fax

+0850 303 63 66

Sosyal Medya'da Bizi Takip Edin!

× Size nasıl yardımcı olabilirim?